Ataşehir Temizlik Şirketleri

Bemay Temizlik, Ataşehir temizlik şirketleri arasında yer alarak evler,kurumlar ve işletmeler için temizlik hizmeti sağlamaktadır. Firma olarak bu temizlik işlemlerini gerçekleştirirken, Ataşehir temizlik şirketleri kapsamında en çok tercih edilen firmalar arasında olma özelliğini taşıyoruz.

Firmamız, tamamen profesyonel bir yaklaşım sergileyerek hem temizlik ekipmanlarının seçilmesinde hem de temizlik personellerinin seçilmesinde en yüksek standartlara sahip Ataşehir temizlik şirketleri arasında yer almaktadır.

Ataşehir, son yıllarda İstanbul’un en çok gelişen ilçelerinden biri olarak önemli bir statüye sahiptir. Bu önemli ilçede, yaklaşık 423 binin üstünde nüfus bulunması ile birlikte çok büyük bir yerleşim alanı ve ticari işletmeler ile sanayi işletmeleri için de önemli bir alan bulunmaktadır.

Temizlik, insanın hayatında en önemli ihtiyacı oluşturur. Temizliğin bulunmadığı yerde her türlü hastalıkla karşılaşılabilir ve her türlü sıkıntı yaşanabilir. Bu kapsamda her kentte olduğu gibi Ataşehir’de de Ataşehir temizlik şirketleri hizmet vermektedir. Örneğin bir ev ortamında gerekli temizliğin sağlanmaması, evde yaşayan insanların ve özellikle çocukların birçok hastalığa daha kolay şekilde yakalanmasına sebep olabilir. Ya da üretim hane veya atölyede gerekli temizlik düzenli olarak sağlanmadığında, ürün kalitesinin düşmesi ve çalışma verimlerinin düşmesi gibi sıkıntılar ile karşılaşılabilir. Bu nedenle temizliğin bir prensip olarak benimsenmesi ve özellikle sağlığın sürdürülmesi için evlerde ve kalitenin arttırılması için iş yerlerinde sürekli hale getirilmesi gerekir. Bu amaçla, profesyonel Ataşehir temizlik şirketleri üzerinden pratik ve etkili bir temizlik hizmeti alınabilir.

Ataşehir Temizlik Şirketleri

Ataşehir, İstanbul’un özellikle son yıllarda çok büyük bir gelişim gösteren ilçesi olduğu için ilçede Ataşehir temizlik şirketleri önemli bir yere sahip olmuştur. Birçok rezidans ve site yapısı inşa edilmesi ile birlikte konut yapılarının iç ve dış temizliğin sağlanması için önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bu işlevler arasında Ataşehir temizlik şirketleri tarafından verilen hizmetlerde; binaların dış cephesinin temizlenmesi, cam temizliğinin yapılması, merdiven ve apartman temizlikleri, ev içi düzenli temizlikler ve büro temizlikleri gibi birçok hizmet türü bulunmaktadır. Bu hizmetlerin sağlanması için Ataşehir temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız, özellikle sağladığı profesyonellik ve hizmet kalitesi ile tercih edilmektedir.

Bu kalitenin sağlanabilmesi için de firmamız tarafından öncelikle temizlik işleminin yapılacağını yerde detaylı bir inceleme yapılması ve daha sonrasında ihtiyaç duyulacak tüm sistemlerin temin edilmesi bulunmaktadır. Genel veya detaylı bir temizlik yapılması için Ataşehir temizlik şirketleri konumunda firmamız tüm ihtiyaç duyulan alet, ekipman ve makine sistemlerine sahiptir. Bu sistemler sayesinde firmamız temizlik kapsamında aklına gelen her hizmeti, Ataşehir temizlik şirketleri arasında bulunarak sağlamaktadır. İlçede bulunan Ataşehir temizlik şirketleri arasında en uygun fiyatlara sahip ve en üst kaliteyi gösteren temizlik hizmetlerini firmamız sağlamaktadır.

Ataşehir Ev Temizliği

Profesyonel temizlik hizmetlerinin gerçekleştirmesi noktasında en önemli işlemlerden birisi de ev temizliğinin yapılmasıdır. Ev ortamı, kurum veya işletme yapıları gibi gün içerisinde çok yüksek bir sirkülasyona sahip olmasa da aile üyeleri tarafından yoğun şekilde kullanılan bölgelerde bulunmaktadır. Özellikle çocukların ve bebeklerin yetiştiği evlerde salon, mutfak, banyo, tuvalet, çocuk odası, koridor ve antre gibi alanlar önemli bir yere sahiptir. Evlerde özellikle banyo, mutfak ve tuvalet kısımlarında Ataşehir ev temizliği düzenli bir şekilde sağlanmadığında sıkıntılı bir durum ortaya çıkarak hastalıklar görebilir. Çocukların hijyen ve sağlık içerisinde sorunsuz bir yaşam sağlayabilmesi için Ataşehir ev temizliği önemli bir etki oluşturmaktadır.

Ataşehir Ev Temizliği

Ev temizliği yapılırken öncelikle evlerde zemin, duvar, tavan ve cam temizliği yapıldıktan sonra kullanılan tüm eşyaların iç ve dış temizlikleri sağlanır daha sonrasında ise mutfak, tuvalet, banyo, kiler, antre, balkon ve teras gibi alanların hijyenik hale gelmesi sağlanır. Tüm bu alanlarda gerekli Ataşehir ev temizliği işlemleri yapılması için birçok farklı temizlik malzemesine, hijyenik ve sağlıklı dezenfeksiyon ürünlerine, temizlik ekipmanlarına ve tecrübeli personellere ihtiyaç duyulur. Firmamız bu gereken ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte imkanlara sahip olarak Ataşehir ev temizliği işlemleri için en yüksek standartları sağlamaktadır. Bu sayede evlerde kullanım alanını oluşturan her noktada betonarme, ahşap, çelik, demir, cam veya plastik gibi tüm malzemeler etkili bir şekilde temizlenebilir.

Ataşehir Ofis Temizliği

Bireysel olarak mesleki tecrübelerini sergileyen ve hizmet veren kişiler ile kurumsal hizmetlerini kent alanlarında insanlara sunmayı amaçlayan şirketler, ofis veya büro alanlarını kullanarak bu hizmetleri oluşturmaktadır. Ofisler ve bürolar, genellikle zeminde kaplama malzemesi kullanılan, dış cephesinde cam veya giydirme gibi süsleme özellikleri bulunan, ofis ve büro mobilyaları ile döşenmiş, küçük bir mutfak ve tuvalet kısmı bulunan ve gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan alanlardır. Özellikle bu alanlar, gün içerisinde gelen misafirler ve müşteriler için önemli ve temiz bir görünüme kavuşturulmalıdır. Bu amaçla yapılacak ilk işlem Ataşehir ofis/büro temizliği alınarak gerekli hijyen ve estetik görünümün sağlanmasıdır.

Ataşehir Ofis Temizliği

Firmamız, Ataşehir ofis/büro temizliği hizmetleri kapsamında oluşturduğu etki ile hem ofis ortamında çalışan personellerin daha istekli olmasını ve verimin artmasını sağlarken hem de dış ortamdan alanı ziyaret eden kişilerin daha nezih ve kaliteli bir ortam görmesini sağlamaktadır. Çünkü Ataşehir ofis/büro temizliği kapsamında alan içerisinde bulunan tüm zemin, duvar ve cam temizlikleri gibi noktalar ile mutfak ve tuvalet temizliği dezenfeksiyon sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Ayrıca düzenli bir şekilde, siz mesai saatleri dışında olduğunuz zamanlarda dahi Ataşehir ofis/büro temizliği hizmetleri verilerek, çalışma alanınızın sürekli olarak temiz bir konuma gelmesi sağlanabilir. Ayrıca firmamız günlük olarak ofis ve bürolarda temizlik hizmetleri sağlayabilmektedir.

Ataşehir İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat çalışmaları; ev, işyeri, dükkan, mağaza, konut, müstakil ev, villa, konak, rezidans veya apartman gibi tüm yapılarda büyük bir kirlilik oluşturan işlemlerdir. Özellikle bir yapının yeni inşa edilmiş olması inşaattan çıkmış hale gelmesine neden olurken, bu yapıda yerleşim veya çalışma alanının oluşturulması için öncelikle temizlik yapılması gerekir. Ataşehir ilçesi son yıllarda inşaat çalışmalarının çok yoğun gerçekleştirdiği bir ilçe olduğu için firmamız, Ataşehir inşaat sonrası temizliği hizmetlerini sağlayarak yeni yerleşim ve çalışma alanlarını hazır hale getirebilmektedir. Bu alanlarda gereken tüm temizlik işlemlerinin sağlanabilmesi için A’dan Z’ye her noktaya müdahale eden ekiplerimiz, eksiksiz ve tertemiz bir alan oluşturmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik işlemleri yapılırken öncelikle zeminin, cam ve pencerelerin, duvarların, tuvalet, mutfak, banyo alanları ile teras ve balkon alanlarının ve kapı gibi ayrıntıların kullanılır hale getirilmesi gerekir. Bu işlem için Ataşehir inşaat sonrası temizliği kapsamında gereken tüm ekipmanlar, dezenfeksiyon malzemeleri ve ekiplerle hizmet sağlanmaktadır. Firmamız Ataşehir inşaat sonrası temizliği hizmetlerini vereceği adrese bütün ekipmanlarıyla ve kendi aracıyla ulaşarak işlemlerinizi sadece bir gün gibi kısa bir sürede tamamlayıp sizin için yeni yaşam alanınızı oluşturacaktır. Farklı bir şekilde Ataşehir inşaat sonrası temizliği işlemleri ev ve iş yerlerinde gerçekleştirilen tadilat ve tamirat çalışmaları sonrasında da daha temiz bir ortamın oluşturulması için tercih edilebilir.

Ataşehir Okul Temizliği

Yeni yapılaşmalar ve kentsel dönüşüm alanları gibi önemli projeler ile büyük bir değişim gösteren Ataşehir ilçesinde eğitim imkanlarının sağlanabilmesi için ilçe sınırında onlarca anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite yerleşkeleri, meslek yüksekokulları ve kolej yapıları bulunmaktadır. Bu yapılar sayesinde ilçenin çok yüksek noktalara ulaşan nüfusunu kapsayacak şekilde eğitim çalışmaları düzenlenebilmektedir. Bu eğitim kurumlarında sağlıklı ve huzurlu bir eğitim sezonu sürdürülmesi için temizlik hizmetlerinin sürekli hale getirilmesi adına firmamız Ataşehir okul temizliği hizmetlerini sağlayabilmektedir. Hizmetlerimiz kapsamında; okulların genel kullanım alanları, sınıf, laboratuvar, spor salonu, kantin, öğretmenler odası, lavabo, tuvalet ve bahçe gibi her noktası için ayrı bir Ataşehir okul temizliği hizmeti sağlanmaktadır.

Ataşehir ilçesinde de tüm ilçelerde olduğu gibi okul temizliği hizmetlerinin düzenli ve sağlıklı bir şekilde verilmesi gerekir. Çünkü okullar, gün içerisinde öğrencilerin, öğretmenlerin ve diğer çalışanların çok kalabalık bir şekilde bulunduğu ve hastalık etmenlerinin çok hızlı bir şekilde yayıldığı alanlar oluşturur. Bu nedenle Ataşehir okul temizliği hizmetlerinin düzenli ve aksatılmayan bir şekilde sağlanması gerekir. Aksi takdirde hastalık etmenleri hızlı bir şekilde yayılarak grip, soğuk algınlığı, nezle ya da diğer hastalıklar birçok öğrenciye hızlı şekilde sirayet edebilir. Bu nedenle okullarda özellikle; tuvalet, kantin, koridorlar, bahçe ve sınıflar düzenli şekilde Ataşehir okul temizliği hizmetlerinden geçirilerek hijyen sağlanmalıdır.

Ataşehir Apartman Temizliği

Apartmanlar, kent alanlarında toplu yaşam imkanının elde edilmesi için inşa edilen ve genellikle 3 kat ya da çok daha yüksek katlara ulaşabilen yapılardır. Bu yapılar genel olarak eski zamanlarda kullanılan müstakil evlere ve bahçeli evlere göre toplu kullanım alanları oldukları için daha hızlı ve daha fazla kirlenirler. Bu nedenle Ataşehir ilçesinde apartmanların temizlenebilmesi için de firmamızdan hizmet alınabilmektedir. Firmamızın sunduğu Ataşehir apartman temizliği hizmetleri sayesinde apartmanınızın genel kullanım alanı olarak görülen merdiven, bahçe, kapı, dış cephe, asansör ve yangın merdiveni gibi tüm alanları rahatlıkla temizlenebilir. Kapsamlı bir şekilde verilen Ataşehir apartman temizliği hizmetleri sayesinde hem sizin için iç huzuru sağlayan hem de dışarıdan tertemiz görünen bir bina içinde yaşama imkanına sahip olursunuz.

Apartman temizliği işlemi gerçekleştirmesi için özellikle haftalık ya da 15 günlük periyotlar ile düzenli bir hizmetin alınması gerekir. Bu düzenli hizmetin alınması içinde firmamız ile Ataşehir apartman temizliği konusunda anlaşma yapmış olan bina yönetimleri, firmamız tarafından sağlanan tüm temizlik malzemeleri ve temizlik ekipmanları ile kapsamlı bir hizmet alabilirler. Firmamız tarafından Ataşehir apartman temizliği hizmetleri verilirken sadece binanıza ait su şebekesi üzerinden su kullanımı gerçekleştirilmesi ile birlikte diğer tüm temizlik işlemleri, alet ve ekipmanlarımız sayesinde profesyonel ekibimiz ile sağlanmaktadır. Firmamız, bina yönetiminin adına kesmiş olduğu fatura sayesinde ücret noktasında resmi bir hizmet oluşturmaktadır.

Ataşehir Merdiven Temizliği

Bina yapıları içerisinde özellikle en çok kullanılan ve en çok kirlenen alanlar merdivenlerdir. Merdivenler, binanın inşaat özelliklerine uygun şekilde ve mimari yapısına uyum sağlayacak şekilde mermer, beton, karo taş veya mozaik kaplama gibi birçok farklı türde inşa edilmiş yapılardır. Bu yapılar gün içerisinde sürekli kullanılan ve özellikle sokağın kir ve tozunun bina içine taşınmasını sağlayan alanlardır. Özellikle binalarda giriş kat, bodrum kat, bahçe katı ve 1. kat evler merdiveni daha fazla kullanabilirler. Bu amaçla bahsedilen bu katlarda firmamız Ataşehir merdiven temizliği işlemleri gerçekleştirirken daha yüksek bir özen göstermektedir. Merdivenlerin temiz ve pırıl pırıl olması, düzenli ve sağlıklı bir apartman yapısını sağlayan önemli bir ayrıntıdır.

Yaz aylarında sürekli olarak dış ortamın toz ve toprağının, rüzgar ve hava şartları nedeniyle içeriye girmesi ve kış aylarında ise yağmur, çamur, kar ve rüzgar nedeniyle merdivenlerin sıklıkla kirlenmesi binanın iç yapısında da kirlilik etmeni oluşturur. Hatta merdiven yapılarında bulunan kirlilik, evlerin içine kadar ulaşacağı için Ataşehir merdiven temizliği hizmetleri, düzenli olarak gerçekleştirilmelidir. Firmamız, Ataşehir merdiven temizliği hizmetlerinde özellikle hijyenik bir sonuç oluşturmak için malzeme yapısına dikkat ederek derinlemesine işleyecek bir temizlik sağlamaktadır. Ayrıca merdivenlerde gereken durumda parlatma ve cilalama için gerekli makineler ile Ataşehir merdiven temizliği hizmetleri de sağlanabilmektedir.

Ataşehir Site Temizliği

Kentlerde bina yapılarının ve rezidans yapılarının inşa edilmesi ya da müstakil konutların inşa edilmesi gibi insanların toplu bir yaşam alanına sahip olabilmesi ve önemli imkanları daha kalabalık ve ortak bir şekilde kullanılabilmesi için site yapıları da inşa edilir. Siteler, belirli bir arazi üzerinde aynı özelliklere sahip konut yapılarının bina ya da müstakil olarak inşa edilmesi ile birleştirilmiş yaşam alanlarıdır. Bu alanlarda genel olarak apartman ve bina temizliklerine nazaran daha kapsamlı bir şekilde temizlik hizmeti için Ataşehir site temizliği hizmeti talep edilebilir. Firmamız, bu temizlik hizmetleri kapsamında sitelerin genel kullanım alanları arasında yer alan; bahçe, havuz, çocuk parkı, otopark, yürüme yolları, apartman girişleri, güvenlik kulübesi, sosyal alan ve dış cephe temizliklerini Ataşehir site temizliği sayesinde sağlamaktadır.

Ataşehir son yıllarda İstanbul’da inşa edilen birçok toplu konut ve site yapısının görülmüş olduğu bir ilçe olduğu için ilçede, Ataşehir site temizliği hizmetleri de önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Bu yapılar içerisinde site sakinlerinin daha huzurlu ve sağlıklı bir hayata kavuşabilmesi için site yönetimleri tarafından firmamız ile iletişime geçilerek, Ataşehir site temizliği hizmetleri talep edilmektedir. Sitenin sahip olduğu alana ve ihtiyaç duyduğu temizlik hizmetlerine uygun olarak hazırlanan alet ve ekipmanlarımız, profesyonel ve yeterli sayıda ki ekibimiz ile sitede temizlik hizmetleri sağlanmaktadır. Ekiplerimiz, sitede ihtiyaç duyulan her noktayı belirleyerek temizlik ihtiyaçlarını ortaya çıkarabilir.

Ataşehir Sözleşmeli Personel Hizmeti

Özellikle; siteler, rezidans yapıları, apartman ve binalar ile işletmeler tarafından temizlik hizmetlerinin periyodik olarak haftalık ya da aylık şekilde alınması gibi düzenli olarak günlük işlemlerle de gerçekleştirilmesi talep edilebilir. Bu gibi bir durumda her gün düzenli bir şekilde bölgeye gelerek temizlik hizmetlerini sağlayacak ve istenilen hijyen ortamını oluşturacak bir sözleşmeli temizlik personeline ihtiyaç duyulabilir. Firmamız tarafından bu kapsamda Ataşehir sözleşmeli personel hizmeti temini yapılarak binalar, rezidanslar, siteler veya işletmeler içerisinde günlük düzenli temizliğin verilmesi için destek oluşturulmaktadır. Bu amaca uygun olarak firmamız yeterli tecrübeye sahip ve eğitimlerini tamamlanmış profesyonel personeller sağlayabilmektedir.

Temizlik hizmetlerinin verilmesi için tüm temizlik malzemelerini kullanabilen ve hangi noktada hangi işlemin yapılacağını bilecek temizlik personelleri ile çalışılması gerekir. Bu nedenle Ataşehir sözleşmeli personel hizmeti konusunda en etkin ve profesyonel personel temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çünkü firmamızın hizmet standartları arasında yer alan önemli özellikler, Ataşehir sözleşmeli personel hizmeti sağlanması noktasında da ön planda tutulmaktadır. Direkt olarak firmamız ekipleri tarafından sağlanan temizlik hizmetleri gibi Ataşehir sözleşmeli personel hizmeti sayesinde sağlanan personel temini de aynı hizmet kalitesini ortaya koyacaktır. Bu sayede özellikle işletmelerde gün içerisinde ihtiyaç duyulan tüm temizlik hizmetleri yüksek standartlar ile temin edilebilir.

Paylaş
WhatsApp