Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği profesyonellik isteyen ve binada yaşayan sakinler için önemli olan bir konudur. Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları ile firmamız ekonomik çözümler sunmaktadır. Merdivenleri giriş kısmından başlayarak en üst kısmına kadar temizlenmesini sağlıyoruz.

Apartman tarzı yerlerde yaşayan kişiler için karşılaşılan birçok sorun bulunur. Kalabalık yaşam alanları olduğu için binalarda yaşayanları belli sorunlar bekliyor. Bu sorunların bir tanesi de binaların nasıl temizleneceği konusunda yaşanır. Temizlik işlemleri binaların dış kısımlarında olduğu kadar iç kısımlarında da görülür. Kalabalık apartman ve binalarda temizlik işlemi daha önemli olarak görülür. Hem kolay kirlenmesi hem de temizliğin nasıl yapılacağı ile ilgili yaşanan sorunlar nedeniyle temizlik aksayabiliyor. Bunun önüne geçilmesi içinde profesyonel hizmet alınması daha mantıklı olacaktır. Firma olarak sunduğumuz merdiven temizliği hizmeti ile sizlerin bu sorunu ortadan kaldırılarak tertemiz binalara ve apartmanlar sahip olmanız sağlanır. Ev ya da iş yeri farkı olmadan merdiven temizliği işlemleri yapılır.

Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları

Firma olarak apartman merdiven temizliği fiyatları ile geniş hizmet seçeneği sunuluyor. Yüksek katlı apartman ve işyeri gibi yerler için temizlik işlemlerinde tüm alanların tozu alınarak ve silinerek başlanır. En üst kısımdan başlanarak toz alma ve silme işlemi aşağı doğru yapılır. Bu alanlarda bulunan kapılar bu işlemlere dâhil edilir. Aynı şekilde koruma demirleri ve benzeri yerlerin de silme işlemleri yapılır. Binaların giriş kısmında bulunan posta kutusu ve giriş kapısı ile ilgili olarak toz alma ve silme işlemleri gerçekleştirilir. Binada asansör bulunması durumunda bunun iç ve dış kısımlarında temizleme işlemi gerçekleştirilir. Apartman Merdiven temizliği işlemlerinde daire kapılarının pervazları için silme işlemi uygulanır. Apartmanların giriş kapısına yapıştırılan ilan ve reklam etiketleri için temizleme işlemi uygulanır. Bu etiketler gerekli şekilde temizlenerek merdiven temizliği işleminin eksik kalması ve giriş kapısının kötü bir görüntüye sahip olması engellenir.Temizlik işleminde bina içerisinde bulunan su ve elektrik sayaçlarının panoları için temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bu panolar güvenlik sebebi ile sadece dıştan temizlenir. Temizlik aşamalarından birisi de bina içerisinde bulunan çöplerin temizlenmesidir. İçinde çöp olması durumunda bu çöplerin atılması sonrasında çöp kovalarının temizlenmesi sağlanır. Bina içerisinde merdiven boşluklarında ve diğer alanlarda olması muhtemel örümcek ağları temizlenir. Bu işlemler sonrasında merdiven temizliği için en üstten alta doğru baştan aşağı silme işlemi uygulanır. Merdiven temizliği için detaylı temizlik işlemleri bu aşamalardan oluşur.

Apartman Merdiven Temizliği

Temizlik firmamız apartman merdiven temizliği işlemleri de dâhil olmak üzere tüm işlemlerimizde tecrübeli çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Yılların tecrübesi ile temizlik işlemlerini gerçekleştiren çalışanlarımız sayesinde sorunsuz ve eksiksiz işlem garantisi verilmektedir. Temizlik tecrübesi bulunan çalışanlarımız ile binalarınız daha temiz hale getirilmekte ve sürekli olarak temizliği sağlanmaktadır. Temizlik işlemlerinde kaliteli temizlik malzemeleri kullanılır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan kaliteli temizlik malzemeleri ile yapılan temizlik işlemlerinde ekili temizleme sağlanabiliyor. Temizlik işlemleri sizler tarafından belirlenen aralıklar ile gerçekleştirilir. Yoğun olarak kullanılan yerler için daha sık aralıklar ile temizlik işlemleri yapılabilir. Bunlara ek olarak bayram ve benzeri özel günler için özel temizlik hizmetleri sunulur. Bu hizmeti almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sizin için uygun zamanda temizlik işlemleriniz gerçekleştirilir. Merdivenlerin kolay şekilde temizlenmesi ve temizlik sonrasına tekrar kirlenmesinin engellenmesi için daha az kullanılan saat dilimleri temizlik için seçilir ve bu şekilde sorunsuz şekilde hizmet sunulmuş olur.

Paylaş
WhatsApp