Maltepe Temizlik Şirketleri

Maltepe Temizlik Şirketleri

Ev, okul, işyeri, apartman ya da site temizliğinde Maltepe temizlik şirketleri arasında kalite ve güveni ile öne çıkan bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız profesyonel bir ekiple, pek çok alanda temizlik hizmeti vermekte ve bireyler ile kurumlara herhangi bir sorumluluk üstlenmeden ve zahmete katlanmadan temiz alanlar oluşturma konusunda yardımcı olmaktadır.

Maltepe temizlik şirketleri arasında önde gelen bir kuruluş olan firmamızın hizmetlerinden bir defalık ya da düzenli olarak yararlanmanız mümkündür. Maltepe temizlik şirketleri arasında kaliteli firma arayışınıza son verecek olan firmamız gündelikçilerin boş gününü arama durumundan sizi kurtaracak ve bina görevlilerinin başka işlerden arta kalan zamanlarda binayı temizlemesinden kaynaklanan yetersizliklerin önüne geçecektir.

Maltepe temizlik şirketleri arasında sektöre yön veren bir kuruluş olarak sigortalı personelle çalışmaktayız. Buna bağlı olarak da elemanlarımızı görevlendiren kişi ya da kurumlar temizlik ya da sözleşme bedeli dışında herhangi bir ödemede bulunmak zorunda değildir. Maltepe temizlik şirketleri ile çalışmanın bir diğer avantajlı yönü ise firmamızın kurumsal yapısında ortaya çıkmaktadır. Bu durum yaşanabilecek sorunlarda muhatap bulma açısından önemlidir.

Maltepe temizlik şirketleri arasında firmamız kaliteli iş çıkarması sebebiyle tercih edilmektedir. Evinizin temizlenmesi, işyerinizin temiz ve düzenli hale getirilmesi ya da okul temizliği için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Maltepe temizlik şirketleri için bir diğer çalışma alanı da inşaat sonrası temizliktir ve firmamız tarafından da inşaatı henüz tamamlanmış alanlar başarılı bir şekilde temizlenmektedir. İnşaat sonrası temizlik sırasında kalıntılar ortadan kaldırılırken binanın yapısal özelliklerine uygun bir temizlik yapılmakta, zemin ve duvar kaplamaları ile camların zarar görmemesi için titiz davranılmaktadır. Maltepe temizlik şirketleri için kendilerini gösterme fırsatı bulabilecekleri alanlardan biri merdiven ve bina temizliğidir. Firmamız bu konuda da detaylı bir faaliyet yürütmektedir. Burada Maltepe temizlik şirketleri arasında tercihte bulunurken merdiven basamaklarının silinmesi ile sınırlı olmayan bir temizlik anlayışı aramanızda yarar var. Firmamızda basamakların yanı sıra ortak alanlar da temizlenmektedir.

Maltepe temizlik şirketleri birey ya da kurumların tam zamanlı ve düzenli bir eleman çalıştırmak istedikleri durumlarda da etkilidir. Maltepe temizlik şirketleri arasında yer alan firmamızın sözleşmeli personel çalıştırma hizmetinden yararlanarak maaşını ve sigortasını ödemek zorunda kalmayacağınız tam zamanlı personellere sahip olabilirsiniz. Bu personelle ilgili ödeme sorumluluğu firmamıza aittir.

Firmamız Maltepe temizlik şirketleri arasında göze çarpan kalitesini ofis/büro temizliğinde de göstermektedir. Bu bağlamda ofisiniz tamamı temizlenirken aynı zamanda ofiste bulunan eşyalar ile dosyaların güvenliği sağlanmaktadır.

Firmamız tarafından Maltepe’de yürütülen temizlik hizmetleri ile ilgili detayları yazının devamında bulabilir, eviniz, okulunuz, apartmanınız ya da siteniz için temizlik talebinde bulunmak üzere iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Maltepe Okul Temizliği

Gözümüz gibi baktığımız çocuklar belirli bir yaşa geldiğinde okula başlıyor ve okulda geçirdikleri zaman, uyku saatleri çıkarılırsa evdekinden daha uzun bile olabiliyor. Dolayısıyla okulların temizlik ve düzeni çocuklarımızın sağlığı üzerinde doğrudan etkili oluyor. Ev temizliği ne kadar iyi olursa olsun, okul mikroplardan arınmadığı ve temiz olmadığı sürece çocukları hastalıklara karşı korumak mümkün olmayacağından, Maltepe okul temizliği firmamız tarafından ekstra hassasiyetle yerine getiriliyor.

Maltepe okul temizliği yapılırken öğrenciler ile öğretmen ve yöneticilerin kullandığı alanların tamamıyla temizlenmiş olmasına dikkat ediliyor. Maltepe okul temizliği sırasında özellikle öğrencilerin zamanını büyük ölçüde geçirdiği sınıflarda zemin temizliğine, çöplerin atılmasına özen gösteriliyor. Maltepe okul temizliği için önem verdiğimiz konulardan biri de tuvaletlerin temizlenmesi. Zira tuvaletler okullar için en fazla mikrop ve bakteri üremesine kaynaklık eden alanları oluşturuyor ve bu alanların hijyenik hale getirilmesi çocuklarımızın sağlığı açısından büyük önem taşıyor.

Maltepe Apartman Temizliği

Apartman temizliği için ülkemizde bina görevlilerinden ya da gündelikçi olarak hizmet veren kişilerden yardım alınması yaygındır. Bununla birlikte, apartmanınız site tarzı bir yerleşim alanında yer alıyorsa gündelikçi ya da bina görevlisi tarafından yapılan temizlik yeterli olmayacaktır. Maltepe apartman temizliği firmamız tarafından profesyonel bir ekiple ve bu ekibin işini kolaylaştıracak yarımcı ekipmanla yerine getirilmektedir. Zira Maltepe apartman temizliği salt merdiven silme ile sınırlandırılabilecek basit bir işlem değildir. Merdivenlerin yanı sıra binaya ait ortak alanlarda temizlik ve hijyen sağlanması Maltepe apartman temizliği kapsamında değerlendirilmesi gereken bir husustur. Bu bağlamda, merdiven korkulukları ile küpeşte silinmekte, ortak alanlarda bulunan camlar temizlenmekte, giriş ve çıkış için kullanılan kapılar silinmektedir. Ayrıca binada duyuruların yayınlanması amacıyla kullanılan panolar da Maltepe apartman temizliği kapsamında elemanlarımızca temiz bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Apartman temizliğinin en önemli noktası kuşkusuz zeminlerin temizlenmesidir. Zeminin lekeli, tozlu ve kirli görünmemesi için doğru bir temizlik ürünü kullanılmalı ve uygulama sırasında da zeminin yeterince parlak ve temiz olmasını sağlayacak şekilde hareket edilmelidir. Bina zemini beton, fayans ya da mermer gibi farklı malzemelerle kaplı olabilir ve her bir zemin türü için farklı malzeme ve araç gerekli olabilir. Bu nedenle malzeme seçiminde zeminin zarar görmemesine dikkat edilmelidir. Aynı durum merdiven ve korkulukları için de geçerlidir. Bu kısımlar da korozyona uğrama ihtimali olan malzemelerden yapıldığından dolayı uygun deterjan ve temizlik aracı kullanılması önemlidir.

Maltepe Merdiven Temizliği

Yaşam alanı olarak çok katlı bir yağı tercih ettiyseniz merdivenler sık kullanmasanız dahi hayatınızı etkileyecek demektir. Zira bu alanlarda bulunan kirlilik ve toz, evinize her girdiğinizde bir miktar evinize de taşınmaktadır. Ayrıca binayı kullananların görsel açıdan hoş olmayan bir manzara ile karşılaşmaması için de merdiven temizliği ihmal edilmemelidir. Bundan dolayı Maltepe merdiven temizliği hizmeti de firmamızın uygulamaları kapsamına alınmıştır. Firmamızdan alacağınız merdiven temizleme hizmeti ile ortak kullanılan alanlarınızı hijyene kavuşturabilir, binada haşere üremesine neden olacak bir kirlenmenin önüne geçebilirsiniz.

Merdiven temizliği bu konuda bir deneyimi olmayanlar için çok kolay ve zaman almayan bir işlem olarak değerlendirilebilmektedir. Bununla birlikte her işin olduğu gibi merdiven temizliğinin de daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlayacak püf noktaları mevcuttur. Firmamız da bu nedenle Maltepe merdiven temizliği işlemini profesyonel şekilde yerine getirecek bir ekiple hizmet vermektedir. Maltepe merdiven temizliği hizmetimizden yararlanarak, sorunsuz bir şekilde ve talep ettiğiniz zaman diliminde merdivenlerinizi temizletebilirsiniz. Bu iş için görevlendirilen elemanların maaş ve benzeri ödemeleri ile çalışma performansları firmamızın sorumluluğu ve garantisi altındadır.

Maltepe merdiven temizliği merdiven yapımında kullanılan malzemelere bağlı olarak farklı şekillerde yapılabilmektedir. Çamurlaşmaya neden olmamak açısından ilk iş olarak süpürme yapılmakta ve ardından ıslak uygulamaya geçilmektedir. Merdiven temizliği kapsamında basamaklar, küpeşte ve korkuluklar, varsa asansör içi ve kapıları, posta kutuları ve ortak alanda bulunan ayna ve panolar temizlenmektedir.

Maltepe Site Temizliği

Daha güvenli bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için site içindeki daireler daha fazla tercih ediliyor. Sitenin inşaat kalitesi ve dairenin fiyatı kadar tercihler belirlemede etkili olan bir husus da sitenin temiz ve bakımlı olmasıdır. Maltepe site temizliği hizmeti veren firmamız yaşam alanlarınızı siz ve aileniz için daha sağlıklı bir duruma getirmektedir. Maltepe site temizliği firmamız tarafından kaliteli malzeme ile desteklenen uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Maltepe site temizliği için gün ve saat konusundaki tercihlerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Maltepe site temizliği işinin nasıl yapıldığını merak edenler için söylenebilecek ilk nokta, uygulamaların site yapısına bağlı olarak şekillendiğidir. Site bahçesinin büyüklüğü, bahçenin peyzajı ve bahçe içinde yer alan diğer görsel ya da işlevsel elemanlar temizliğin kapsamını büyük ölçüde belirleyen unsurlardır. Bahçenin özelliğine göre yapılacak işlerin niteliğinin yanı sıra kullanılacak malzemelerin özelliğinin de değişeceğini söylemek mümkündür. Site temizliği kapsamında bina bakımı gereken hallerde binaların villa tipi ya da apartman tipi olması da yapılacak işlerin kapsamı bakımından önem taşımaktadır.

Site temizliğinin en önemli avantajı, ortak kullanım alanlarında düzenli bir şekilde hijyen sağlanmasını mümkün hale getirmesidir. Bu alanlar yeterince temiz ve sağlıklı olmadığı sürece bireysel olarak evinize yapacağınız temizlik yaşam alanını ortak kullandığınız kişilerin ve kendinizin sağlığı için yeterli olmayabilir. Bu nedenle firmamızın kaliteli ve güvenceli site temizliği hizmetinden yararlanarak daha sağlıklı ve görsel açıdan da göze hoş gelecek mekânlar elde etmeniz faydalı olacaktır.

Maltepe Sözleşmeli Personel Hizmeti

İşyerinizi düzenli olarak temizleyecek bir personeliniz olsun istiyorsunuz ancak maaş ödemesi, sigorta bilgilerinin takibi gibi operasyonel işlemlerle meşgul olmaktan hoşlanmıyorsanız Maltepe sözleşmeli personel hizmeti veren firmamız aradığınız adres olacaktır. Firmamız bünyesinde çalışan ve sigorta takipleri ile maaş ödemeleri de yine firmamız tarafından karşılanan personeli Maltepe sözleşmeli personel hizmeti kapsamında çalıştırabilir ve işyerinizi dilediğiniz düzen ve hijyene kavuşturabilirsiniz. Elemanlarımız alanında deneyimli kişiler içinden tercih edilerek görevlendirildiğinden temizliğin kalitesi ya da hızı ile ilgili bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Ayrıca bu uygulama, işyeri temizliğini daha düşük bir maliyetle gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Uygulamanın bir diğer avantajı da işyerinde temizlik yapılmasının bir ihtiyaç haline geldiği her anda temizlik şirketinden talepte bulunma zorunluluğunun ortadan kalkmasıdır. Sözleşme karşılığında temin ettiğiniz eleman ya da elemanlar ofiste gerekli düzen ve temizliği herhangi bir talebiniz olmasa da gerçekleştirecek ve temizlik işini sizin talepleriniz doğrultusunda şekillendirecektir.

Maltepe sözleşmeli personel hizmeti almanın en önemli avantajlarından biri de elemanla ilgili sorumluluğun firmamıza ait olmasıdır. Bu durum aynı zamanda personeli çalıştıran kurum ya da kişiler için önemli bir avantaja sahip olma anlamına gelmektedir. Maltepe sözleşmeli personel hizmeti kapsamında çalıştırmakta olduğunuz elemanla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamanız halinde bu sorunu ortadan kaldırmak üzere kurumsal hizmet veren firmamıza başvurabilirsiniz.

Maltepe Ev Temizliği

İster çalışan olun ister ev hanımı, yorulmadan eviniz temizlensin istiyorsanız Maltepe ev temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Maltepe ev temizliği uygulamalarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir defaya mahsus olabildiği gibi düzenli olarak da planlanabilmektedir. Dilerseniz çalışmasını beğendiğiniz personeli yeniden talep edebilirsiniz. Maltepe ev temizliği uygulamasında müşterilerimizin talepleri de dikkate alınmakla birlikte, genel olarak yapılan belirli işler bulunmaktadır. Bu işler belirlenirken ev bir bütün olarak değerlendirilmekte ve kapısından penceresine, mutfağından tuvaletine her köşesinde etkili bir temizlik sağlanması hedeflenmektedir.

Maltepe ev temizliği hizmetimizden yararlanacak olan müşterilerimiz, birçok avantajı elde etme olanağı yakalamış olacaktır. Her şeyden önce ev temizliğinin yapılacağı günü müşterimizin belirlemesi mümkündür. Bu sayede gündelikçilerin boş günlerini kovalamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca yapılacak temizlik firmamızın garantisi altındadır. Dolayısıyla memnun kalmadığınız durumlarda ya da herhangi bir talepte bulunmak istediğiniz hallerde kurumsal bir muhatapla karşı karşıya olmanın rahatlığını yaşarsınız. Bir başka husus ise güvenceli bir eleman bulma konusunda sıkıntı yaşamaktan kurtulma fırsatı yakalamak olacaktır. Arkadaş ve akraba tavsiyesi ile bulduğunuz birinin yapacağı temizlik ile maaşı ve sigortası düzenli olarak firmamız tarafından ödenen ve işi tamamıyla ev temizliği üzerine kurulu olan kişilerin tecrübe ve uzmanlığının bir olmadığı açıktır. Üstelik firmamız bünyesindeki elemanların her biri, hangi malzemenin daha etkili nasıl kullanılacağı ve evinizin hangi bölümünde kullanılması gerektiği konusunda bilgi sahibidir.

Maltepe Ofis/Büro Temizliği

İş hayatında söz sahibi olanların çok iyi bildiği üzere ofis ve bürolar çalışma verimliliğini büyük ölçüde etkileyene yerlerdir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden biri olan Maltepe ofis/büro temizliği çalışanlara daha temiz ve düzenli bir ortam sunarak verimlilik artışına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca çalışma ortamını kullanacak diğer bireyler olan müşteriler için de temizlik ve düzen firma imajının olumlu olması bakımından etkilidir.

Maltepe ofis/büro temizliği işinde görevlendireceğimiz personel bu alanda yapılacak işler konusunda bilgi sahibi ve deneyimlidir. Bu sayede Maltepe ofis/büro temizliği kaliteli bir şekilde sonuçlandırılabilmektedir. Müşterilerimiz tarafından talep edilen zaman dilimi içinde Maltepe ofis/büro temizliği işlemlerinin yapılması olanağı bulunmaktadır. Bu sayede çalışanlarınızın ve ofisinizle bağlantılı diğer kişilerin konforunu ve verimliliğini etkilemeksizin hijyenik bir ortam sağlama çalışmalarını yürütmek mümkün olmaktadır. Ofis/büro temizliğini dilediğiniz zamanlarda talepte bulunarak tek seferlik alabilir ya da haftanın/ayın belli günlerinde düzenli olarak temizlik yapılması talebinde bulunabilirsiniz.

Ofisler, faaliyet alanının özelliğine göre değişmekle birlikte, genellikle teknolojik cihazların bulunduğu, içinde çok sayıda dosya bulunan dolapların olduğu yerlerdir. Özellikle kalabalık ofislerde bu eşyalar daha fazla sayıdadır. Bu durumda hem ofiste bulunan farklı özellikteki her bir eşyanın nasıl temizleneceğini bilmek, hem de bu sırada eşyalara ve dosyalara zarar vermemek önem taşımaktadır. Firmamız ofis temizliğini deneyimli bir ekiple yürütmekte olduğundan elektronik eşyalarınız zarar görmeden temizlenebilmekte ve ofiste bulunan diğer eşyalar hızlı ve etkili bir şekilde hijyenik bir hale getirilebilmektedir.

Maltepe İnşaat Sonrası Temizliği

Firmamızın temizlik hizmetleri kapsamında yer alan uygulamalardan biri olan Maltepe inşaat sonrası temizliği müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran uygulamalarımızdan biridir. Zira inşaatı henüz tamamlanmış olan binalarda farklı nitelikte kalıntılar olması dolayısıyla teknik ve malzeme bakımından özel uygulamalar gerektiren Maltepe inşaat sonrası temizliği bina sahiplerini ya da binayı temizleyerek kullanacak olan kişileri kaygılandırmaktadır.

Maltepe inşaat sonrası temizliği uzman ekibimizin deneyimleri ve bilgileri doğrultusunda yapılacak işleri planlaması ve malzeme seçimini yapması ile başlamaktadır. Bu planlama aynı zamanda Maltepe inşaat sonrası temizliği işinin belirli bir sıra gözetilerek yapılmasına da olanak vermektedir. Sıralamanın önemi, temizlik sırasında bölümler arası yeni bir kirlenmeye meydan vermemek ve hızlı bir şekilde işi bitirmek noktasında ortaya çıkmaktadır.

İnşaat sonrası yapılacak uygulamalar, binanın yeni inşa edilmiş olması ya da belirli bölümlerinde tadilat yapılmış olması durumuna göre değişmektedir. Bununla birlikte genel olarak yapılacak işleri sıralamak gerekirse şunlar söylenebilir:

  • Yeni camlarda bulunan bantlar temizlenir. Binada harç ve boya işlemi yapıldıysa camlarda kalan artıklar özel araç ve kimyasallar kullanılarak uzaklaştırılır. Camlar temiz ve parlak bir görünüme kavuşturulur.
  • Binanın tüm zeminleri, alçı, harç ve boya gibi kalıntılar ile toz ve kirden kurtulacak şekilde temizlenir.
  • Tuvalet ve banyo zemin ve duvar kaplamalarında bulunan inşaat artıkları temizlenir.
  • Mutfağın dolap, zemin ve diğer bölümlerinde bulunan inşaat kaynaklı kalıntılar uzaklaştırılır ve mutfak kullanılabilir hale getirilir.
Paylaş
WhatsApp